מרגישים שעשו לכם
עבודה לא טובה בשיניים?

יש לכם אי נוחות, כאב או דימום בחניכיים, יש נפיחות באזור ההשתלה, ויכול להיות שמשהו מתנדנד שם, או שהשתל שלכם כבר יצא מהמקום.

ברור לכם שהטיפול שאתם צריכים עכשיו מורכב ומסובך יותר ממה שהיה קודם ושכדאי לכם לטפל בזה מהר ככל האפשר לפני שהמצב יחמיר עוד יותר.

אבל כבר איבדתם אמון במרפאה הנוכחית שלכם ואתם מחפשים מישהו מקצועי ויסודי, שתוכלו לסמוך עליו, ושיעשה עבודה טובה שתחזיק לאורך זמן.

כדי לוודא שהטיפול הבא שלכם יצליח, כדאי קודם כל להבין – איך אנחנו נדאג שהטיפול הבא יהיה האחרון שתעשו.

אז איך נוודא שהפעם הטיפול יצליח?

אבחון מעמיק

במהלך האבחון שנערך אצלנו במרפאה אנו בודקים בצורה מקיפה את כל הפרמטרים החשובים:

נבדוק האם קיימת דלקת, מה גורם לדלקת, האם הכתרים מותקנים בצורה מדויקת, האם השתל נטמע בצורה טובה ברקמות, האם קיימת מחלת חניכיים פעילה ועוד.

נבחן את מצב הבריאות הכללי שלכם, לרבות גורמי סיכון כמו עישון, סכרת או מצבים כרוניים אחרים ומידת ההשפעה שלהם על הצלחת הטיפול.

נבצע צילומים אבחנתיים היקפיים, ונערב מומחים מתחומים שונים שיתנו את חוות דעתם. 

מורידים את רמת הזיהום בפה

היות ובעיית הזיהום היא הבעיה העיקרית שמביאה לכישלון שתלים, אנחנו קודם כל נדאג להפחית את הזיהומים שקיימים בחלל הפה. 

הפחתת זיהום זו תאפשר לנו להגדיל את סיכויי ההצלחה של הטיפול באזור המושתל ולהאריך את שרידותו של השתל.

 כמו כן, תסייע הפחתת הזיהום גם במניעה של התפתחותן של בעיות בשתלים נוספים במידה וקיימים.

מערכות דיגיטליות שמאפשרות דיוק מירבי

במרפאה שלנו אנחנו משתמשים במערכות דיגיטליות, המשמשות לתכנון והתקנת שתלים וכתרים על גבי שתלים. 

מערכות דיגיטליות הן חלק מרכזי מרפואת השיניים המודרנית מכיוון שהן מאפשרות לבצע כתרים וגשרים ברמת דיוק גבוהה שמגדילה משמעותית את סיכויי שרידות השתל לאורך זמן.

שימוש בחומרים איכותיים שמותאמים אישית אליך

אנחנו דואגים להשתמש בסוגי שתלים מהשורה הראשונה בעולם, כאלה שנותנים לנו ביטחון ביכולתם לשרוד תקופה ארוכה, גם אצל אנשים בעלי סיכון גבוה לכישלון בהשתלות, באוכלוסייה עם רקע של מחלת חניכיים, השתלות חוזרות, עישון, סכרת, מחלות רקע ועוד.

כמו כן, השימוש ביתר החומרים והשיטות הכירורגיות והשיקומיות מיועד במיוחד למטופלים שחוו כישלונות בשיקום על גבי שתלים בעבר.

לתיאום פגישת אבחון מקיפה:

אבחון דיגיטלי אונליין

חשוב לציין כי תוצאות הטיפול משתנות מאדם לאדם בהתאם למצבו הייחודי. מצב זה נקבע באבחון מקיף וקפדני אשר מתבצע במרפאה בטרם קבלת המלצה או הצעה לטיפול כלשהו. אין באמור בדף זה משום מתן ייעוץ רפואי, הבטחה או התחייבות לתוצאות מכל סוג שהוא והוא נועד למתן אינפורמציה כללית בלבד. השאלון הדיגיטלי שבדף זה נועד לסייע לצוות המרפאה לגבש תמונת מצב ראשונית לגבי התאמתך או חוסר התאמתך לאבחון מקיף במרפאה ובהמשך, בהתאם לתוצאות אבחון זה, לקבלת טיפול במרפאה. כאמור, רק לאחר אבחון וייעוץ מתאים נוכל להמליץ לך על דרכי הפעולה הבאות, באם ישנן כאלה, המתאימות למצבך והתוצאות שניתן לצפות להן בסוף התהליך.